Předporodní příprava

Příprava se zaměřuje na klidný a jednoduchý začátek kojení. Cílem je připravit Vás na první dny a týdny po porodu. Podpořím Vás ve Vaší nastávající mateřské roli.

Věřím, že příprava na kojení už před porodem může zajistit úspěšný start kojení. Ženy se pečlivě připravují na porod a doba po porodu bývá neurčitá a v mlze. Je to pochopitelné, porod je životní milník, zásadní událost v životě ženy. Příprava na kojení může zajistit snadný začátek kojení, které je vlastně tím prvním, co se po porodu ve Vašem životě a životě Vašeho miminka děje.

Obsahem kurzu jsou základní fakta o kojení, co dělat první hodiny a dny po porodu, jak poznat správné přisátí a jak poznat, kdy se chce miminko kojit, význam kontaktu kůže na kůži, včasné rozpoznání případných potíží a jejich řešení. 

Zhruba dvouhodinové setkání probíhá u Vás doma nebo na Vámi zvoleném místě, kde se cítíte dobře. 

Jde o individuální minikurz pro 1 - 2 osoby, zúčastněte se s partnerem nebo kamarádkou.

Ověřte si, zda u své zdravotní pojišťovny můžete čerpat příspěvek z preventivních programů. 

Cena minikurzu je 700 Kč (+ dopravné). Dále můžete využít poporodní návštěvu po účasti na minikurzu za zvýhodněnou cenu (Ceník). Tuto návštěvu můžete využít ke kontrole kojení a zodpovězení nových otázek po příchodu z porodnice.